Директор

П.І.Б: 
Пономаренко Олександр Васильович
Посада: 
Директор

Кандидат технічних  наук, доцент, лауреат Премії Верховної Ради України для молодих вчених, лауреат Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування.

У 2005 році закінчив Національний авіаційний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Системи захисту від несанкціонованого доступу» та здобув кваліфікацію інженера-електроніка, а в 2006 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

З 2002 року розпочав свою трудову діяльність на посаді інженера кафедри інформаційно-вимірювальних систем інституту інформаційно-діагностичних систем НАУ, з 2003 по 2010  працював в «Сервісному центрі» НАУ.

З 2010 по 2013 рік  працював на посаді заступника директора з економічних питань Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

З 2013 року директор Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету.

Наукові дослідження пов’язані з питаннями захисту авторських прав в мережі Інтернет та захисту інформації від несанкціонованого доступу.

Автор понад 40 наукових та науково-методичних праць, включаючи монографії, навчальні посібники, патенти.

Як директор багато уваги приділяє вдосконаленню змісту та організації навчального процесу в коледжі.

За сумлінну, бездоганну працю та значний внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів нагороджений: подяками ректора НАУ, грамотою ректора НАУ, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.