Вибір навчального закладу

В Києві працюють десятки навчальних закладів, які пропонують отримати вищу освіту з різних спеціальностей. Академії, університети, коледжі, технікуми, професійні ліцеї... Кількість можливих варіантів вибору справді захоплює! Як зробити правильний вибір? Що саме необхідно враховувати при виборі навчального закладу?

Сьогодні навчальні заклади готують фахівців за широким переліком спеціальностей. Фактично зараз нікого не здивуєш інформацією про те, що, скажімо, деякий “Ракетно-космічний технікум” готує не лише спеціалістів з ракетних двигунів, але й бухгалтерів, менеджерів, маркетологів і, навіть, поварів-кондитерів. Однак інтуїтивно кожному з нас хотілося б навчатись своїй майбутній справі саме там, де завдяки певних (зокрема – історичних) обставин, була створена, тривалий час розвивалась і удосконалювалась науково-професійно-педагогічна ШКОЛА підготовки фахівців відповідного напряму. Висловлюючись образно, кожен хотів би вивчати радіоелектроніку – в Японії, точну механіку та оптику – у Німеччині, а мистецтво режисури сентиментальних серіалів – у Бразилії.

Чи можна проілюструвати сказане вище на прикладі Промислово-економічного коледжу? Безперечно так. У радянські часи коледж (тоді ще технікум) не з’явився “нізвідки”, а був заснований для підготовки висококваліфікованих кадрів для науково-промислового гіганта – Київського заводу “Радіоприлад” імені С.П. Корольова. Виробниче об’єднання імені С.П. Корольова, створене у 1973 році на базі заводу “Радіоприлад”, включало два науково-дослідних інститути (НДІ), спеціальне конструкторське бюро (КБ) та шість (!) заводів-філій. Підприємство виробляло складну радіовимірювальну апаратуру, прилади електронного машинобудування, електронно-обчислювальну техніку та багато іншого. Частина продукції заводу задовольняла потреби космічної галузі СРСР. Масштаби такого виробництва вражають сучасне уявлення і змушують замислитись над тим, наскільки високі вимоги висувались до якості підготовки фахівців – майбутніх працівників заводів, НДІ, КБ!

Зрозуміло, що величезна відповідальність, яка покладалась на працівників технікуму, служила потужним стимулом для активного розвитку, накопичення досвіду викладання фахових дисциплін.

І на сьогоднішній день коледж зумів зберегти добрі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців, тут постійно розвивається потужна професійна школа, безперервно накопичується досвід викладання. Викладацький колектив продовжує готувати молодших спеціалістів за технічними спеціальностями: “Розробка програмного забезпечення”, “Виробництво, обслуговування та ремонт електронної побутової апаратури”,  “Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації”, за економічними - “Економіка підприємства”, “Бухгалтерський облік”, “Комерційна діяльність”, “Інформаційна діяльність підприємства” та бакалаврів за напрямом “Економіка підприємства”.

Завдячуючи енергійному, ініціативному, творчому і небайдужому педагогічному колективу ПЕК НАУ, коледж не стоїть на місці, а рухається вперед, тримаючи руку на пульсі потреб країни. Тому, в 2014 в коледжі була відкрита нова спеціальність – “Правознавство”.

В підготовці фахівців зі спеціальності “Розробка програмного забезпечення” коледж є одним з провідних у місті Києві!

Підготовку молодших спеціалістів-програмістів коледж розпочав ще у далекому 1989 році. Саме в ті часи програмування почало відокремлюватись у незалежний напрям, а підготовку програмістів здійснювали лише інститути. Однак, вже тоді у коледжі були встановлені перші комп’ютери, про які інші навчальні заклади могли лише мріяти. За чверть століття (1989-2015) коледж накопичив величезний досвід викладання фахових дисциплін для майбутніх програмістів і продовжує йти “в ногу” з часом.

Студенти коледжу, які навчаються за спеціальністю “Розробка програмного забезпечення” є постійними призерами міських та всеукраїнських олімпіад з інформатики та програмування, учасниками міжнародних наукових конференцій. Дипломні проекти майбутніх програмістів високо оцінюються представниками підприємств, університетів та інститутів.

Щоб не прогадати і не помилитися у виборі майбутньої професії, радимо без сумніву вступати до нас на навчання, яке відкриє Вам різні двері і надасть Вам багато можливостей, оскільки однією з передумов входження України до єдиної Європейської зони вищої освіти є реалізація ідей Болонського процесу.

Після закінчення коледжу студенти – молодші спеціалісти мають змогу продовжити навчання на відповідних спеціальностях в Національному авіаційному університеті та інших для отримання кваліфікаційного рівня «бакалавр», куди їх приймають на 2-ий та 3-ий курси.

Випускники коледжу працюють в державних установах, IT-компаніях, сервісних центрах, банківській сфері, в аудиторських компаніях, на провідних поліграфічних фірмах та у видавництвах.

Коледж гостинно чекає на Вас – талановитих, вдумливих, кмітливих, веселих і скромних також...

До зустрічі!