ДО ФАБРИКИ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

07 листопада студенти груп 106 – ІПЗ та 107 – ІПЗ разом з кураторами Ткачук Н.Г. та Красовською Є.В.  провели  екскурсію на фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво - Тарасово. Під час екскурсії студенти з великою цікавістю крок за кроком спостерігали за процесом перетворення скляної трубки на дивовижні ялинкові прикраси, які є символами найулюбленіших домашніх свят – Нового Року та Різдва Христового. Після екскурсії по цехах фабрики студенти потрапили до музею, де всі залюбки фотографували новорічні іграшки, зібрані з звідусіль  – досягнення найкращих фабрик світу. А хто з нас не писав у дитинстві листів Діду Морозу? У наших екскурсантів була можливість написати лист, загадати бажання та сфотографуватися із Дідом Морозом особисто на його дивовижній пошті. І, нарешті, кожний студент відчув себе трошки чарівником, коли самостійно зробив розпис іменної новорічної кульки на подарунок рідним та друзям.