З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА! – ’’ОСІННІЙ БАЛ ЗНАЙОМСТВ – 2 ’’

17 листопада, в цей по-справжньому святковий день для молоді світу, студенти коледжу  в доброму гуморі та  гарному настрої  заповнили актову залу. Сьогодні повинні визначитись переможці конкурсу першокурсників  ’’ Ми заявляємо про себе ’’. Розпочиналося свято, одне із найулюбленіших в коледжі, привітанням молоді від імені адміністрації та всього педагогічного колективу з Міжнародним днем студента. Потім в цій урочистій обстановці були вручені дипломи студентам – відмінникам. А потім розпочалася конкурсна програма другої частини груп першокурсників. Цікавими були композиції  : хтось у вигляді казки, хтось у формі серйозного спектаклю, дехто базував програму на студентському гуморі. Але найбільше захоплення, море позитиву та оплесків викликали групи 108 –ІПЗ, де ритмічних загальний танок очолив куратор Іменинник І.В. та 107 – ІПЗ, де куратор Красовська Є.В.  завершальну пісню про коледж виконувала  разом зі своїми студентами. Вітаємо студентів груп, які посіли переможні призові місця:
         Гран-прі – гр. 109 ТР ( куратор Васьковський А.Д.);
         І місце -     гр. 112 ВП ( куратор Титок І.В.);
         ІІ місце -    гр. 107 ІПЗ ( куратор Красовська Є.В.)
                             гр. 108 ІПЗ ( куратор Іменинник І.В.);
         ІІІ місце -   гр.  102 ПТБ ( куратор Сахно А.К.)
                              гр. 113 П ( Адамчик М.Р.)
Бажаємо успіхів та подальших перемог!