Всеукраїнський науково-практичний семінар "Формування соціальних компетентностей як основа громадянського становлення студентів"

17 листопада 2016 року профспілковий актив студентів  коледжу стали учасниками Всеукраїнського науково-практичного семінару на тему "Формування соціальних компетентностей як основа громадянського становлення студентів", що відбувся в рамках виставки "Освіта та кар’єра – День студента 2016". Наші студенти презентували діяльність громадських організацій коледжу щодо формування соціальних компетентностей студентів. Познайомилися з досвідом громадської роботи у інших навчальних закладах України. На семінарі відбулося цікаве обговорення існуючих проблем у молодіжному середовищі.