Профорієнтація на виставці «Освіта та кар’єра 2016»

В Національному центрі ділового та культурного співробітництва   «Український дім» 17-19 листопада 2016 року в рамках роботи Виставки «Освіта та кар'єра 2016» були проведені традиційні профорієнтаційні заходи.
Під час роботи виставки викладачі та студенти коледжу провели презентаційні заходи з інформування старшокласників м. Києва та Київської області про спеціальності, з яких коледж готує фахівців, викладацький склад, навчальні та виховні заходи. Майбутні абітурієнти та їх батьки отримали вичерпні відповіді на питання щодо вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після закінчення коледжу.
В заходах приймали участь завідуючий відділення комп’ютерного дизайну та бакалаврату Крайчак Є.В., викладачі Кунда В.В., Шаповаленко М.О., Посипайко Є.А. та студенти відділення Електроніки та телекомунікацій. Всім старшокласникам були вручені рекламні буклети.
Запрошуємо на навчання!