Науково-практична конференція «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн-платформи “Lingva.Skills”»

18 листопада 2016 року викладачі комісії іноземних мов Гришко Н.О. та Тарасюк К.І. взяли участь у роботі науково-практичної конференції “Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн-платформи “Lingva.Skills”, що проходила в інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На захід були запрошенні фахівці з мовної підготовки навчальних закладів України. Учасників конференції привітали Павло Хобзей – заступник Міністра освіти та науки України та Володимир   Бугров – проректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Присутні мали нагоду поспілкуватися з керівником програми професійної підготовки PDP NATO Ове Уруп-Медсеном щодо особливостей застосування сучасних методик у професійній підготовці.
      В результаті роботи конференції була прийнята резолюція про запровадження концепції змішаного навчання (Blended Learning), основними положеннями якої стали наступні :
- підтримати створення у Київському національному університеті Імені Тараса Шевченка Робочої групи з питань методології змішаного навчання іноземних мов з використанням платформи “Lingva.Skills” та схвалити результати її роботи;
- клопотати перед МОН України про доцільність інформування через Департаменти освіти і науки обласних державних адміністрацій та       м. Києва всіх навчальних закладів середньої загальної освіти, професійно-технічної та вищої освіти щодо можливості безкоштовної реєстрації педагогічних колективів на сайті www.lingva.ua для навчання англійської мови;
- сприяти запровадження “пілотних проектів” змішаного навчання (Blended Learning) з використанням онлайн-платформи “Lingva.Skills” у навчальних закладах України;
- сприяти ініціативам навчальних закладів щодо започаткування проведення наукових досліджень з питань методики та організації змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн-платформи “Lingva.Skills” у освітньому процесі;
    Комісія викладачів іноземних мов ПЕК НАУ підтримує цю ініціативу та має намір   використовувати онлайн-платформу “Lingva.Skills” в навчальному процесі у коледжі.