БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА КОРИСТЬ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО

23 листопада 2016 року в коледжі знову був запланований та проведений благодійний ярмарок на користь бійців АТО. Голова комісії суспільних дисциплін  Сахно А.К. разом з студентами – волонтерами організували  участь молоді у цьому заході. Зазделегідь були повідомлені  викладачі та студенти з планом проведення ярмарку. Відгукнулося багато небайдужих - готували та продавали різні страви : печиво, торти, піци, цукерки, млинці з різними начинками, прямо тут варили вареники, каву тощо. Звучали українські пісні – і дівчата , і хлопці з великим задоволенням співали, грали на гітарах,підтримуючи атмосферу заходу. Стояли скриньки для пожертв, за столом писали листи, адресовані воїнам. Організаційний комітет із студентів подякував всім за участь, оголосивши суму, зібрану колективом. Наступним етапом буде зустріч молоді з воїнами і передача зібраних коштів та речей.