Засідання розмовного клубу на тему «Branding yourself how to be successful»

05 грудня викладач Бунакова Н.В. провела відкрите засідання розмовного клубу на тему: «Branding yourself:  how to be successful». Студенти-учасники заходу жваво вели дискусію, обговорюючи питання про критерії успіху в сучасному світі, важливість формування лідерських рис характеру, подолання перешкод на шляху до поставленої цілі. Студенти Бірюк Л., Зубицький В., Одарченко Д., Дудік А., Войтенко М. підготували цікаві презентації на тему свого бачення успіху в житті людини, а студентки Корж В. та Гудзь Д. продемонстрували власний відеоролик на вищезгадану тему. Присутні викладачі відмітили високий рівень володіння студентами англійською мовою, активну участь в обговоренні актуальних питань, у підготовці та проведенні заходу.