Демонстраційний урок із запровадження сучасних комунікативних підходів до навчання англійської мови

07 грудня 2016 року в рамках тижня англійської мови в ПЕК НАУ було проведено демонстраційне заняття за участю студентів коледжу із запровадження сучасних комунікативних підходів до навчання англійській мові. Заняття проводилося на базі нового НМК «FOCUS 2» (Pre-Intermediate) видавництва PEARSON старшим методистом Міжнародного  освітньо - методичного центру  «PEARSON – DINTERNAL» Робертом Хартіганом за сприяння голови ММО іноземних мов м. Києва Соколової Л.С. Організаторами заходу стали голова ЦК іноземних мов ПЕК НАУ Гришко Н.О. та викладач Ткачук Н.Г. Присутні під час демонстраційного заняття викладачі англійської мови  ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації міста Києва  мали змогу відкрити для себе нові аспекти навчання англійській мові із використанням комунікативної методики, ознайомилися на практиці з принципами роботи над рецептивними та продуктивними навичками. А студенти ПЕК НАУ продемонстрували гідний рівень знань англійської мови.