Екскурсія-квест у Приват банку

24 листопада студенти групи 107 – ІПЗ разом з куратором Красовською Є.В. побували на екскурсії-квесті у Приват банку.
В рамках екскурсії студенти отримали можливість ознайомитися з роботою банку зсередини та спробувати себе в якості справжніх банкірів.
На кожному етапі бізнес-квесту студенти проходили майстер-класи від фахівців банку, відповідали на запитання про те, як влаштована банківська система, а також мали змогу навчитися відрізняти справжні купюри від підробок. З кабінетів банку пошуковий загін прямував до каси для отримання сейфу з грошима, де і приховувалася таємниця, яку розгадували студенти.
В ході квесту студенти дізналися, як влаштований справжній банк, які є банківські сервіси та послуги, і весело провели час.