ЗУСТРІЧ ВОЛОНТЕРІВ З БІЙЦЕМ АТО

22 грудня 2016 року в коледжі відбулася зустріч з бійцем восьмого розвідувального Хмельницького полку. Захисник України-Олексій, відвідав навчальний заклад, щоб передати колективу коледжу грамоту за гуманістичну волонтерську діяльність, надання підтримки та допомоги бійцям частини, а також власноруч виготовлений плакат з інформацією про військові події на Сході України. Студенти радо прийняли гостя : продемонстрували відео та презентацію про проведення благодійного ярмарку, кошти якого були передані частині; провели екскурсію по колледжу, показали газети  про Україну, що були створені нашими студентами. Молодь із захопленням слухала  розповіді бійця та охоче задавала запитання, підтримувала та дякувала нашим захисникам.  Спілкування  відбувалося в теплій атмосфері ще й  завдяки каві, чаю та тістечкам, які приготували волонтери для зустрічі.