Музей воскових фігур

02.03.2017 року студенти групи 208-РПЗ разом з класним куратором Миронович І.П, з великим задоволенням відвідали Музей воскових фігур, ідею створення якого було започатковано українськими майстрами в Амстердамській філії Лондонського  музею мадам Тюссо. Студенти під час екскурсії побували в п’яти залах музею, де ознайомилися з восковими копіями історичних особистостей, політичних діячів, зірок кіно і естради, а також, мали змогу помірятися з ними зростом (музейні експонати виготовлені в натуральну величину). Надзвичайною несподіванкою було дізнатися, що радянський диктатор Віссаріон Сталін мав зріст всього 163 см, тоді як революціонер Володимир Ленін – 164 см. Реалістичність експонатів музею вражає, хоча деякі з них не дуже схожі зі своїм оригіналом.