ОЛІМПІАДА З ПРОГРАМУВАННЯ СЕРЕД ВНЗ м.КИЄВА

12 квітня 2017 року на базі Промислово-економічного коледжу НАУ була проведена міська олімпіада з програмування І та ІІ рівня складності серед ВНЗ м. Києва.
В олімпіаді взяли участь студенти навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, що готують спеціалістів в галузі програмної інженерії.
Студенти нашого коледжу показали високий рівень підготовки та зайняли призові місця. Студент коледжу Масенков Владислав (гр.  408-РПЗ) посів І місце в олімпіаді ІІ рівня складності. Студент коледжу Гришко Владислав (гр.  307-РПЗ) посів ІІ місце в олімпіаді І рівня складності. Студенти Вєтрова Дар’я (гр. 407-РПЗ) та Олійник Андрій (гр. 307-РПЗ) показали високий рівень знань з програмної інженерії та були відзначені подяками директора коледжу.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в розвитку професійних навичок й досягненні поставлених цілей!