Проект UkrTronics у ПЕК НАУ

26 квітня до коледжу  завітали Юрій Пачул  — старший інженер команди розробки мікропроцесорного ядра MIPS І6500 в Imagination Technologies, одній з провідних компаній світу та Світлана Хутка -  виконавчий координатор із стратегії розвитку та партнерства, експерт, інституційний партнер U.World Foundation (USA-Україна).
Гості презентували  освітні ініціативи компанії Imagination Technologies, яка входить у п’ятірку найкращих розробників процесорів у світі і офіційно погодилася бути партнером проекту UkrTronics. UkrTronics – це експериментальний освітній проект, орієнтований на ознайомлення молоді  із проектуванням цифрових мікросхем за технологіями, які використовують провідні світові лідери - Apple (iPhone), Samsung, Tesla.
Освітня соціальна програма проекту з мікроелектроніки UkrTronics організована на основі pro bono вкладених ресурсів інженерів Кремнієвої долини  спільно з українською проектною групою (фахівці Національного університету «Києво-Могилянська Академія», НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, освітньої програми «Практична електроніка» компанії «Радіомаг Україна»).