18 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В УКРАЇНІ

В цей особливий день  студенти коледжу - на заняття, викладачі та співробітники  на роботу  прийшли у вишиванках, відгукнувшись на запрошення взяти участь в акції  ’’ День української вишиванки ’’. Свято, що проводилося в коледжі ,  всім свідомим громадянам, які одягнули вишитих національний одяг, – від директора до студентів першого курсу, нагадало багатовікову історію нашого народу. Деякі студенти розповідали, що ці вишиванки одягали ще бабусі і дідусі, вони передавалися з покоління в покоління,  і тому дівчата і хлопці ставляться до них як до святині. Дехто з молодих людей хизувався своїми новенькими , більш сучасними сорочками. День завершився фото сесією викладачів та студентів. Загалом свято видалося гарним, настрій панував піднесений.