День працівника ПЄК НАУ

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами жовтень. Повільно кружляє в повітрі жовтогарячий листок. Горобина обвисла червоними розкішними гронами. Листя липи вкрите тендітним оксамитом. В осінню пору зачарованого жовтня приходить до нас свято всіх учителів.

Це свято всіх тих хто, глибоко шанує працю педагогів, наставників молоді. З нагоди святкування Дня працівника освіти студенти Промислово-економічного коледжу підготували виставку квітів, панно, власних виробів, які стали прикрасою свята.

Студентська рада підготувала святковий випуск радіогазети «Спасибі, вчителю, тобі!» Веселим, різнобарвним розмаїттям пройшов конкурс газет і плакатів.

Журі відзначило кращі роботи студентів. Інформація про переможців була представлена на загал всього колективу коледжу.