ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2017 РОКУ

29 червня 2017 року в актову залу Національного авіаційного університету сходяться викладачі, випускники коледжу, їхні батьки, друзі . Адже сьогодні надзвичайний день – свято вручення дипломів ,такий собі Оскар переможцям.
З привітальним словом виступив в.о. ректора НАУ Ісаєнко В.М., запросивши випускників коледжу продовжити навчання в університеті. Студенти зацікавлено вислухали проректора з корпоративного управління Шульгу В.П., який побажав всім успіхів в подальшому навчанні . Директор коледжу Пономаренко О.В. звернувся до випускників, згадавши слова, що саме від нього молодь почула вперше переступивши поріг навчального закладу, і побажав щасливої дороги та нагадав, що двері коледжу завжди відкриті для них. Від імені всіх кураторів, викладачів привітала зі святом колишніх студентів Бунакова Н.В. А в щасливе майбутнє благословила дітей від імені батьківської родини матір випускника Жукова О.І. Студенти коледжу дарували всім присутнім гарні пісні, звучав саксофон. А потім під голосні оплески директор разом із завідувачами відділень  вручав дипломи про освіту.