Оголошення! Оголошується набір до Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету студентів на заочну форму навчання

Оголошення

Оголошується набір до Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету студентів на заочну форму навчання з :

На основі ОКР кваліфікованого робітника зі спеціальностей:

На основі повної загальної середньо освіти, ЗНО (не менше 100б.) зі спеціальностей:

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (термін навчання 1 рік 10 місяців) за співбесідою

-        Українська мова та література

-        Історія України

172 Телекомунікації та радіотехніка (термін навчання 2 роки 10 місяців) за співбесідою

172 Телекомунікації та радіотехніка (термін навчання 2 роки 10 місяців)

-        Українська мова та література

-        Математика

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

1. Заява про вступ (за формою);

2. Копії документів про освіту (з додатком).

3.Копію сертифікату ЗНО та інформаційна картка до сертифіката ЗНО 2016,2017 років (для вступників на основі повної загальної середньої освіти)

4. 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;

5. Копію ідентифікаційного коду;

6. Копія трудової книжки (для вступників на заочну форму навчання);

7. Копію паспорта (витяг до паспорту);

8. Копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних)

9. Копії документів, що дають право на пільги.

Поштова адреса: 03065 м. Київ, вул. Метробудівська,буд. 5-а

Приймальна комісія: тел. 583-37-75