Методична конференція міжнародної компанії Cambridge English.

22 серпня 2017 року викладачі англійської мови ПЕК НАУ Гришко Н.О. та Ткачук Н.Г. відвідали методичну конференцію, яку проводила міжнародна компанія Cambridge English. Доповідач Герберт Пухта, який є одним із найдосвідченіших тренерів викладачів англійської мови, розповів про нові тенденції у викладанні граматики, було проаналізовано принципи природнього оволодіння граматичними структурами. Учасники методичної конференції обговорили ряд найкращих практичних стратегій, які допомагають студентам ефективно використовувати вивчені правила на практиці в повсякденному мовленні. Крім того, під час проведення конференції учасники мали нагоду ознайомитися із навчальними та екзаменаційними матеріалами від компанії Лінгвіст, офіційного представника видавництва Кембриджського університету, поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English.