REX 2017 Т-REX 2017

Студенти груп 212-ВП, 311-КОІ та 411-КОІ спеціальності «Комп’ютерна обробка інформації»  відвідали виставки REX та T-REX, що проходили 19-21 вересня 2017 року  на території виставкового центру КиївЕкспоПлаза.

Виставка T-REX  є провідним місцем, де проходять презентації усіх світових новинок в галузі друкарського обладнання для виробництва рекламної продукції.

Вистава REX  щорічно збирає працівників сфери реклами та представляє новинки рекламно-сувенірної продукції, поліграфії, візуальних комунікацій та рекламних послуг.

На виставках студенти мали можливість переглянути новинки у галузі реклами, ознайомитись з роботою друкарського обладнання, сучасними  інформаційними технологіями, що можуть застосовуватися у поліграфії та рекламі, а також поспілкуватися з організаторами, гостями та учасниками виставки.