"Ярмарок професій" у м. Обухів

20 вересня 2017 року Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету прийняв участь у «Ярмарку професій», що проводив Обухівський міськрайонний центр зайнятості.

На Ярмарок завітали близько дев’ятисот старшокласників з 25 загальноосвітніх шкіл міста та району, у тому числі 286 школярів з сільських шкіл. Майбутні абітурієнти дізналися про особливості вступу та навчання; перелік спеціальностей та спеціалізацій; курси підготовки до вступних іспитів; можливість отримання додаткових балів до загального рейтингу при вступі та організацію студентського самоврядування і дозвілля. Всім учасникам заходу були вручені рекламні буклети.

Викладачі коледжу завітали також до шкіл м. Обухів, де мали нагоду безпосереднього спілкування з учнями 9–11 класів та педагогічними колективами. Учням було запропоновано змістовні профорієнтаційні уроки «Обери своє майбутнє» з демонстрацією презентацій про діяльність коледжу.

Випускників шкіл запрошуємо

на навчання до коледжу!