"Ярмарок професій" у м. Ірпінь

26 вересня 2017 року Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету разом викладачами університету  прийняв участь у «Ярмарку професій», що проводив Ірпінський міський центр зайнятості.

Понад 180 старшокласників із шкіл м. Ірпеня відвідали захід. Майбутні абітурієнти дізналися про перелік спеціальностей та спеціалізацій, за якими коледж готує фахівців, про підготовчі курси з математики та української мови і можливість отримання додаткових балів до загального рейтингу при вступі,  про організацію студентського самоврядування і дозвілля. Всім учасникам Ярмарку професій були вручені рекламні буклети.

Викладачі завітали також до трьох шкіл м. Ірпінь, де мали нагоду безпосереднього поспілкуватися з учнями 9 та 11-их класів та їх вчителями, дізнатися про проблеми та досягнення та запросили випускників на навчання до нашого коледжу!