Ярмарка професій у м. Вишневе

10 листопада 2017 р. Коледж інженерії та управління НАУ разом з Університетом провів профорієнтаційну роботу зі старшокласниками ЗНЗ Київщини. У м. Вишневе в Центр зайнятості завітали близько 300 учнів 9–11 класів із дев’яти шкіл Києво-Святошинського району.

На «Ярмарку професій» старшокласники отримали інформацію про особливості навчання та позаурочні заходи, що проводяться у коледжі. Також старшокласники цікавилися професійними дисциплінами, які вивчають наші студенти.

Майбутні абітурієнти отримали інформацію про Умови вступу у 2018 р., необхідні при вступі документи, перелік спеціальностей, вступні іспити та строки прийому заяв та документів.

Адміністрація ЗНЗ міста та Києво-Святошинського РЦЗ подякувала учасникам за високий рівень профорієнтаційної роботи, яка допомагає абітурієнтам обрати навчальний заклад та здобути якісну вищу освіту.

Старшокласників Київщини запрошуємо на навчання!