КОНКУРС ЛОГОТИПІВ

Під час тижня «Комп’ютерного дизайну та поліграфії», окрім традиційних конкурсів, під час яких студентам слід продемонструвати своє знання теоретичних та практичних аспектів поліграфічної діяльності, власне вміння працювати у програмних продуктах, а також дизайнерські навички, відбувся також конкурс логотипів, для якого студентам було слід заздалегідь підготувати логотип, фірмовий знак або фірмовий блок.

Студенти з цікавістю підійшли до цього конкурсу, адже створення логотипу як елементу фірмового стилю є важливою складовою графічного дизайну, а сам логотип є необмінним атрибутом будь-якої сучасної компанії або установи. Щодо членів журі, до складу якого увійшли викладачі комісії КОІ, то тут найскладнішим було питання стосовно обрання переможця. А власне переможцем стала Костенецька В. з групи 411-КОІ, яка розробила логотип океанаріуму!

Вітаємо!!!