Захист курсових проектів

В групі 411-КОІ відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Фірмовий стиль». В рамках виконання курсового проекту студентам слід було розробити фірмовий стиль обраної компанії або установи, що серед іншого включало розробку логотипу, фірмового знаку та інших елементів фірмового стилю, розміщення розроблених елементів на носіях фірмового стилю, верстка та друк брендбуку.

Даний курсовий проект є гарним майданчиком для того, щоб студенти мали змогу продемонструвати власні творчі здібності на навички володіння програмним забезпеченням, а також виконали роботу, що в майбутньому може стати частиною їх професійного портфоліо. У свою чергу викладачі комісії КОІ, присутні на захисті курсових проектів, відзначили високий професійний рівень виконаних робіт та звернули увагу на їх актуальність та практичну спрямованість.