Засідання міського методичного об'єднання викладачів електротехніки ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

15 листопада відбулося засідання методичного об'єднання викладачів електротехніки ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Засідання проходило в коледжі інженерії та управління НАУ. В засіданні методичного об'єднання взяли участь викладачі коледжів м. Києва.
На засіданні розглядалися питання комплектування кабінетів електротехніки та електроніки необхідним обладнанням для проведення лабораторно-практичних робіт на сучасному рівні. Відбувся обмін думками щодо цих проблем, знайомство з сучасним обладнанням кабінетів електротехніки в коледжах, а також було затверджено план засідань методичного об'єднання за навчальний рік.