Екскурсія до Верховної Ради України

4 грудня з нагоди Всеукраїнського тижня права студенти груп 212-ВП та 213-П разом з викладачем Титок І.В. відвідали з екскурсією Верховну  Раду  України ‒ єдиний законодавчий орган державної влади України.
Студенти коледжу  мали можливість дізнатися про архітектурну історію цієї будівлі та почути розповідь про заснування українського парламенту.
Великий інтерес в учасників екскурсії викликала картина Олексія Кулакова «Державотворення», на якій зображені депутати Верховної Ради України, історичні особи, які брали участь у державотворенні на різних етапах боротьби за незалежність України і державний символ – прапор у центрі картини.
Потім студенти мали можливість побувати у славнозвісних кулуарах Верховної Ради,  та відвідали сесійний зал, де ознайомилися із законодавчим процесом, що відбувається в стінах Верховної Ради.
Екскурсія залишила у студентів спогади не тільки на численних фотографіях, але і в серцях. Адже це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія.