ВІТАЄМО З НОВИМ 2018 РОКОМ

З радістю і новорічним настроєм покидали актову залу коледжу викладачі та студенти – свято відбулося! В новорічній феєрії взяли участь студенти перших, других та третіх курсів, підготувавши привітання для присутніх. Цього року на сцені коледжу молодь-учасники феєрії представляли один із місяців року, доводячи піснями, танцями, сценками унікальність саме цього місяця, адже в загальному сценарії мусили показати необхідність кожного із них. Тут були  січневі свята з гаданнями дівчат, лютий з днем Святого Валентина, березень з привітаннями чарівних дівчат і жінок, квітень з улюбленим днем гумору тощо. На тлі всіх виступів виділилися  купальські танці і пісні, хелловін з експресивними танцем і костюмами, насолоджувалися присутні в залі грою на саксофоні. Завершив свято традиційний вихід Діда Мороза та Снігуроньки з побажаннями миру, добра та щастя, серпантин та вогні .