ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ

27 грудня 2017 року в актовій зал коледжу відбулися збори трудового колективу. Згідно першого питання порядку денного прозвітував директор Пономаренко О.В. про виконання колективного договору за 2017 рік. З другого питання « Затвердження колективного договору між адміністрацією, трудовим колективом та студентським колективом Коледжу інженерії та управління НАУ на 2018 – 2020 рр.» було надано слово заст. директора Лещинському О.Л., викладачу, члену профспілки Тарасюк К.І., голові студентського профкому Ївженко Ю.В. Колективний договір був одноголосно затверджений. Колективом було затверджено Положення про Коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету та положень, що регламентують роботу коледжу.