Екскурсія до Державного музею

30 січня студенти групи 101-ПТБ разом з куратором Бунаковою Н.В., готуючись до Міжнародного дня ляльок, здійснили пізнавальну  екскурсію до Державного музею іграшок. В музеї зібрані всі можливі іграшки різних десятиліть і навіть віків. Машинки, конструктори, ляльки, настільні іграшки і м’які іграшки – все одразу і в одному місці змогли побачити першокурсники. Молодим людям експонати допомогли не тільки дізнатися, як розвивалася індустрія виготовлення іграшок, але й зробити екскурс в загальноєвропейську історію. Окрема експозиція представляє ялинкові іграшки ще з часів колишнього Радянського Союзу. На завершення екскурсії студенти мали змогу погратися іграшками початку минулого сторіччя, що викликало величезний азарт і зацікавленість.