Участь у круглому столі «Мережеве суспільство: ринок праці, суспільні відносини, роль профспілок».

Нещодавно в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся круглий стіл «Мережеве суспільство: ринок праці, суспільні відносини, роль профспілок». Студенти, профспілкові лідери та викладачі коледжу взяли участь в обговоренні запропонованих проблем: мережеве суспільство та соціальні аспекти становлення;реалії ринку праці України: тенденції та проблеми; нестандартні форми зайнятості населення в умовах економіки мережевого суспільства; трансформація маркетингу в мережевій економіці та інше. Всі теми цікаві та актуальні, але впровадження он-лайн курсів під час навчання у ВНЗ та створення мобільного додатку – профспілкового квитка викликав найбільший інтерес у студентів.