ФІНАЛ ДІЛОВОЇ ГРИ «ЕКОНОМІЧНИЙ ДВОБІЙ»

У рамках тижня економіки викладачами Іщак О.В., Насібович Т.В., та Шелудченком М.В. було проведено фінал ділової гри «Економічний двобій» у всіх групах економічних спеціальностей 3-го курсу.

Наші студенти ретельно і відповідально готувалися до фіналу ділової гри. Вони заздалегідь підготували сценки-презентації своєї команди та ігрові поля, а також «прихопили» з собою акторську майстерність та чудове почуття гумору. Студенти продемонстрували глибокі знання і проявили високий рівень компетентності в економічній діяльності та уміння знайти вихід з штучно створених складних умов і успішно подолали їх.

У результаті запеклих фінальних змагань переможцем ділової гри «Економічний двобій» стала команда групи  304-КД  на чолі з капітаном Павловим Євгенієм. Сердечно вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог.