Зустріч зі школярами м. Кагарлик

25 березня 2018 року Коледж інженерії та управління у складі делегації  Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету  взяв участь у  «Ярмарку професій» для учнів 9–11 класів у Кагарлицькому районному центрі зайнятості. Профорієнтаційний захід відвідали близько 200 старшокласників міста та району.

Під час роботи виставки учні шкіл мали можливість ознайомитися з Правилами прийому до КІтУ НАУ у 2018 р., строками вступної кампанії та іншими організаційними питаннями. Викладачі коледжу розповіли про особливості підготовки фахівців, умови навчання та проведення дозвілля студентів.

За традицією делегація відвідала дві школи, де для старшокласників провели уроки профорієнтації.

Будемо чекати до нас на навчання випускників шкіл Кагарлицького району!