Київська цікавинка для студентів-програмістів, а також всіх любителів електронної техніки

Студенти групи 306-РПЗ разом з класним куратором Миронович І.П. 08.05.2018 року відвідали музей програмування та комп’ютерів (Software&ComputerMuseum), який нещодавно було відкрито в Києві волонтерами-програмістами на громадських засадах.

Атмосфера та представлені експонати музею дали можливістьстудентам поринути у історію цифрових технологій,  познайомитись з електронними гаджетами та побачити перші їх кроки ще до того, як вони укорінилися в нашому житті.

Студенти на власні очі побачили непереможних пращурів сучасних смартфонів (від самих примітивних телефонів до телефонів, які непідвладні часу, - це легендарні телефони Nokia - вічні та досконалі), ноутбуків (порівнявши перші пристрої Apple з сучасними, відразу зрозуміло наскільки змінився наш світ з появою портативних пристроїв).

Найбільше привернув увагу і зацікавив студентів дуже милий робот Джиба, який реагував на вітання і виконував деякі прохання екскурсовода (здійснював танцювальні рухи, робив фотознімки тощо).