ЕКСКУРСІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ 2018

У п'ятницю, 11.05.2018 р. студенти групи 213-П разом з куратором Шелудченком М.В. відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України, архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України.

Студенти занурились в колорит українського села та спробували відчути «душу» нашого народу. Студенти групи 213-П були зачаровані місцевістю, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, язичницькі кам'яні ідоли і чорні від часу православні церкви. Адже експозиція Музею зберігає культурні надбання українського народу XVI-XX ст.

Під час екскурсії студенти також мали нагоду приміряти на собі особливості побуту гуцульського сільського життя та зануритись в історію.

Студенти отримали велике задоволеня, безліч позитивних емоцій та вражень від відвідування без перебільшення дивного місця - чудового музею під відкритим небом.