Протягом березня

Протягом березня, квітня 2018 р. проходила віртуальна економічна гра «СТРАТЕГІЯ БАНКУ НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ», яку проводила кафедра банківської справи та банківський клуб КНЕУ за підтримки гуманітарного центру.  В якій взяли участь студенти КІтУ НАУ. Формат економічної гри передбачає виконання індивідуальних завдань з моделювання дій банку в динамічних умовах ринку фінансових послуг. Журі визначило переможців гри шляхом оцінювання загального розуміння базових теоретичних знань з економіки, окремих практичних навичок у фінансово-банківській сфері, вміння викладати думку, робити висновки та приймати рішення. У фінал вийшли – Кравець Дмитро (гр..201-ПТБ) та Степанченко Ірина (301-ЕП).  БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ.