ЕКСКУРСІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

11 травня 2018 року групи 106 та 107-ІПЗ під керівництвом кураторів Гришко Н.О. та Рябчук Н.А. відвідали Національний музей історії України у другій світовій війні.

Студентам провели екскурсію по головній експозиції Меморіалу «Україна. Війна. Власна пам'ять».

Після екскурсії студенти мали можливість позмагатись у квесті «Дорогами війни», який проходить по 16 залам експозиції. Командам-учасницям було необхідно прочитати фразу, сховану в таблиці запитань. «Ключі» для відповідей – у залах експозиції. Аби їх відшукати, довелося ретельно вивчити представлені експонати, фото та уважно прочитати історичні тексти. В якості винагороди гравці піднялися на оглядовий майданчик, розміщений по колу підніжжя монументу «Батьківщина-мати».