Погляньте на світ по-новому

Нещодавно  група 101-ПТБ мала цікавий досвід занурення в сучасне мистецтво, відвідавши PinchukArt Centre. Класний керівник Бунакова Н.Г. звернула увагу студентів на роботи, які молоді художники представили на виставці, показуючи новий спосіб мислення, по-новому демонструючи, яким може бути українське мистецтво в майбутньому. І хоч, інколи, побачені експозиції здавались дивними і незрозумілими, але точно нікого не залишили байдужим. Більшість експозицій – це інсталяції та перформанси, що є сучасною тенденцією в мистецтві. Студенти дізналися, що не обов’язково захоплюватись побаченим, але бажано в своїй голові зробити аналіз побаченого, після чого, можливо, відвідати інші виставки, класичного мистецтва, щоб всередині кожного народився протест, який буде тим самим поштовхом для свого власного мистецтва.  І зрозуміти головне – творчим може бути кожен.