День відкритих дверей 16 травня

16 травня в форматі презентацій спеціальностей, за якими коледж готує фахівців відбулася зустріч викладачів з випускниками шкіл 2018 року. Майбутнім студентам були продемонстровані курсові та дипломні проекти студентів коледжу. Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» демонструвала розроблене програмне забезпечення – ігри, комп’ютеризовані лабораторні роботи, бази даних. Друковані роботи  - подарункові календарі, книги, журнали, різноманітну рекламну продукцію - представляла комісія комп’ютерного дизайну – спеціальність «Видавництво та поліграфія». Спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» зацікавила старшокласників різноманітними датчиками руху та звуку, моделлю гелікоптера. Для майбутніх економістів та правників були показані науково-пошукові роботи студентів та викладачів. Всі гості отримали інформацію про навчальні та виховні заходи, спортивні змагання, що проводяться у коледжі.

Запрошуємо на навчання до нашого коледжу!