Незабутня подорож до Львову!

Травневими днями студенти 207-ІПЗ разом із куратором групи Красовською Є.В. та викладачем Струтинською К.В. здійснили незабутню подорож до Львову.

Програма була дуже насиченою: пішохідні екскурсії містом із відвідуванням історичних пам’яток, екскурсія «Сантименти Львова» із відкриттям таємниць старого та сучасного міста, нічне відвідування парку Високий замок із фотосесією на оглядовому майданчику, а також екскурсія-квест «Вартові середмістя» – пізнавальна прогулянка із елементами дивовижної пригоди. «Родзинкою» подорожі було відвідування архітектурної перлини міста – Львівського Оперного театру та прослуховування опери «Кармен».

Найзапашніша кава, найколоритніші люди та найрізноманітніша архітектура міста не залишили байдужими жодного. Спогади про цю подорож залишаться у студентів назавжди!