Екскурсія на Київський картонно-паперовий комбінат

22 травня студенти групи 212-ВП разом з викладачем Соболєвою Н. І. та класним керівником Титок І. В. відвідали з екскурсією ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” – одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції.
Екскурсія розпочалася з ознайомлення з роботою виробничого цеху, де майбутні поліграфісти могли на власні очі побачити весь процес виробництва продукції із гофрокартону, та виготовлення гофропакування типових розмірів із нанесенням друку. Потім студентам було продемонстровано процес переробки макулатури на готовий продукт.
Екскурсанти мали можливість «зануритись» у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства, поставити питання щодо виробництва, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді.
Присутні отримали багато позитивних емоцій і залишились під враженням від підприємства, яке є флагманом целюлозно-паперової галузі України.