ВИПУСКНИЙ ВАЛЬС В КІтУ НАУ

ВИПУСКНИЙ  ВАЛЬС  В КІтУ НАУ

Ранок 26 червня сонячний,теплий і по-особливому святковий. До актової зали НАУ збираються випускники коледжу, красиві, усміхнені і щасливі, адже їм залишилося перегорнути останню сторінку перебування в навчальному закладі – отримати дипломи. Саме тут, в університеті, відбулося неповторне, незвичайне і хвилююче свято. Урочистості були відкриті Державним гімном України. Випускників коледжу привітали почесні гості: ректор НАУ Ісаєнко В.М. та проректор університету Вінецька Р.М. З щирим вітальним словом звернувся до присутніх директор коледжу Пономаренко О.В., зі словом та посмішкою мудрого наставника, яку візьмуть із собою випускники як світлий спогад про студентське життя. Від імені всіх викладачів, всіх кураторів слово взяла Тихонова В.В. Щасливої дороги дітям, здоров’я та благополуччя викладачам   бажали батьки. У відповідь представники відділень, сьогоднішні випускники, дякували викладачам, батькам,вітали однокурсників зі святом. Прозвучав ’’Гаудеамус’’ як прощання із навчанням в коледжі. А молодші студенти вітали випускників піснями, танцями, музичними композиціями, граючи на саксафонах. Щасливої дороги, випускники КІтУ НАУ!