КІтУ НАУ на REX2018

Студенти груп 212, 312-ВП та 411-КОІ з викладачами комісії 27 вересня 2018 року відвідали виставки REX2018 та T-REX2018, що проходили на території виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Це головний майданчик  країни, де можна ознайомитися з сучасними розробками у галузі дизайну та новітніми друкарськими технологіями для виготовлення рекламної та сувенірної продукції.

Серед відвідувачів виставки - власники та співробітники друкарень, видавництв, рекламних агенцій, а також всі, хто цікавиться сучасними досягненнями у сферах дизайну, поліграфії та в рекламі.

На виставці студенти мали нагоду побачити сучасне друкарське обладнання та матеріали, технології створення рекламної продукції, а також поспілкуватися з професіоналами у даній сфері.