ВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

В п’ятницю, 05.10.2018 року, з нагоди Дня працівників освіти в актовій залі відбулося в свято. Студенти всіх курсів боролися за можливість взяти участь у заході. Після привітання директором Пономаренком О.В. членів колективу з професійним святом та побажаннями успіхів в роботі і щастя у житті ведучі почали складати рецепт гарного настрою, оголошуючи підготовлені студентами номери. Тут були класичні і сучасні танці, пісні, що звучали  різними мовами, музичні п’єси, виконані на гітарі та саксофоні. Була присвята і Національному авіаційному університету, що нині святкує своє 85 річницю. Захід закінчився дуже яскраво з вогнями ліхтариків і повітряними кульками та побажаннями всім працівникам коледжу здоров’я та натхнення.