Вчимося пожежної безпеки

10 жовтня 2018 року студенти групи 406-РПЗ разом з класним керівником Миронович І.П. відвідали тематичну міжнародну виставку «Технології захисту/Пож Тех-2018». Молодь ознайомилася з сучасними технічними системами безпеки та засобами захисту (технічне оснащення рятувально‑пожежних служб, спеціальних транспортних засобів, техногенна та промислова безпека, засоби індивідуального та колективного захисту персоналу). Студенти мали можливість перевірити свої знання та навики в наданні долікарської допомоги (закритий масаж серця та штучне дихання) на  макеті, а також мали нагоду познайомитися з військовою та спеціалізованою технікою, озброєнням, засобами захисту. Виставка для студентства була дуже корисною, повчальною і цікавою.