ПІЗНАЄМО ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ

Викладач коледжу Осипенко Л.І. організувала студентів групи 313 П для участі у Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології захисту/ПожТех - 2018»,що організувало ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Студенти дізналися, що за 16 років існування виставка набула статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи, що дана Виставка – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Студенти познайомилися з  останніми розробками та побачили новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування.