СВЯТКОВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ТИЖНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Сонячний день сприяв тому, що 19.10.2018 року весь студентський колектив коледжу разом із класними керівниками зібрався на стадіоні, щоб урочисто завершити тиждень змагань з різних видів спорту, відзначити переможців. Директор коледжу Пономаренко О.В. звернувся до студентів з привітальним словом, побажав здоров’я та перемог в спортивних змаганнях. Над стадіоном пролунали спортивні девізи груп. Були відзначені переможці з легкої атлетики, бігу, метання м’яча, волейболу, міні – футболу та інших видів спорту. Дуже емоційно реагували студенти на перетягування канату найсильнішими командами коледжу. Першість здобули студенти групи 106 ІПЗ. Кульмінацією всього заходу стала гра в футбол команди студентів-переможців з командою викладачів на чолі з директором. Вирували емоції, лунали слова підтримки. І студенти, і викладачі отримали море гарного настрою.