В ПИРОГОВО ЗОЛОТОЮ ОСІННЮ

Студенти групи 106 ІПЗ разом з класним керівником Бахмацькою Ж.М. здійснили екскурсію в найбільший за площею музей в Україні, головну етнографічну «скарбницю» нашої країни. Музей народної архітектури та побуту - архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом розповів молоді про всі історико-етнографічні райони України. Знайомство почалося з млинів, вітряків та храмів, що формують образ сільського життя, створюють відчуття справжнього занурення в колорит українського села. Студенти  змогли відчути «душу» нашого народу і зрозуміти, що Пирогово - це величезна жива казка, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, язичницькі кам'яні ідоли і чорні від часу православні церкви. Чудово відпочивши, молодь покидала  мальовничу околицю Києва.