Екскурсія до Кабінету Міністрів України

4  грудня студенти групи 213-П разом з викладачем Титок І.В. з ознайомчою екскурсією відвідали Будинок Уряду України та Музей історії урядів України.
З перших хвилин студенти були вражені красою та масштабами величної будівлі. Екскурсія включала як історичний екскурс в часи створення Урядів української держави, так і екскурсія безпосередньо Будинком Уряду – головною будівлею виконавчої гілки влади держави.
Майбутні юристи оглянули зал засідань, прес-центр, де відбувається спілкування посадових осіб уряду із представниками громадськості та ЗМІ, а також отримали чітке уявлення про специфіку роботи українських високопосадовців.
Пізнавальна та цікава екскурсія розширила знання студентів про принципи державного управління нашої країни.